1. Anasayfa
  2. Sıkça Sorulan Sorular

Koçluk hizmeti var mı?

Evet. Her adayımızla bire bir ilgilenir tüm görüşmeleri Mehmet Hoca yapar. Kişiye özel program çizilir. On beş günde bir whatsapp üstünden rapor alınır. Program adayın veya Mehmet Hocanın ihtiyaç duyması halinde güncellenir. Yıl boyunca iyi günde, kötü günde Mehmet Hocaya bir telefon kadar yakın olursunuz ve istediğiniz zaman yıl boyunca Mehmet Hocayla görüşebilirsiniz.

Dersleri dinlemem için ne gerekir?

İnternet bağlantınız olmalı ve bu bağlantının en az 10 Mbps hızında olmalıdır. Bilgisayar , tablet ve sisteme uyumlu telefonunuz olmalıdır. Bunlar varsa dersleri dinleyebilirsiniz.

Kartım yok kartsız ödeme yapabilir miyim?

Kartsız ödeme yapabilirsiniz. Havale seçeneğini kullanabilirsiniz. Havale seçeneğinde tüm parayı peşin ödeyebilirsiniz ve şifreniz 1 gün içerisinde size gönderilir.

Dersleri dinleme sınırı var mı?

Dersleri sınav akşamına kadar istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz, sınır yok.

Canlı dersi izleyemedim kayıttan izleyebilir miyim?

Dersler anında sayfanıza yüklenir ve sınav akşamına kadar istediğiniz kadar dersleri kayıttan dinleyebilirsiniz. Yani ders kaçırma ihtimaliniz yoktur.

Tablet ve telefondan ders dinleyebilir miyim?

Tablet ve telefondan da ders dinleyebilirsiniz sistemimiz tablet ve telefona uyumludur. Telefondan ekranı küçük olduğundan verimli ders dinlenemez. Telefondan ders dinlemeyi tavsiye etmiyoruz. 

Canlı dersle kayıttan dersler arasında ne fark var?

Kayıttan ders alanlar canlı dersin tüm haklarına sahiptir. Canlı derste bir eğitim süreci vardır. Sizleri karşımızda görmek sizi tanımamızı sağlıyor ve size daha iyi hizmet veriyoruz. Canlı ders motivasyonunuzu arttırır ve sizin bir disiplin içerisinde hazırlanmanızı sağlar. çok ciddi bir ekonomik probleminiz yoksa canlı dersi tavsiye ediyoruz. Bunların haricinde bir fark yoktur. Biri online ders dinliyor diğeri kayıttan.

Erken kaydın avantajı nedir?

Her şeyden önce ekonomik avantajı vardır. Her zaman erken kayıt olanlar daha az ödeme yapar. Bundan daha önemlisi sizleri erken kayıt olan adayları etüt yaptırarak geçmişten dersler dinleterek ödev vererek derslere hazırlarız. Bu erken hazırlık canlı dersleri çok verimli kılar ve başarınıza büyük katkı verir.

E-Bülten listemize üye olarak kampanya ve indirimlerden haber alın. Size özel fırsatları kaçırmayın...
© 2021 mehmetguluzaktanegitim.com - Tüm Hakları Saklıdır
×
Giriş Yap Kayıt Ol
WhatsApp WhatsApp